pompy ciepła katowice

Posiadanie w swoim domu pompy ciepła niesie ze sobą wiele zalet. Poza tym, że są niezwykle efektywne i funkcjonalne, to jeszcze zwrot kosztów, jakie musimy ponieść przy ich zakupie, zwraca się już w ciągu kilku lat. Pompy ciepła Katowice to wyjątkowe urządzenia wykorzystujące energię z natury. Opisywane urządzenia grzewcze przez wielu uznawane są za bezawaryjny, bezpieczny dla środowiska, nowoczesny sprzęt, który jest w stanie zapewnić nam energię cieplną. Pompy ciepła Katowice zyskały liczną grupę odbiorców chcącą wyposażyć swój dom w innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Jakie zalety niesie ze sobą wyposażenie swojego domu w pompę ciepła?

W przypadku, w którym chcemy zakupić pompę ciepła w Katowicach, dobrze jest zwrócić uwagę na korzyści, jakie to urządzenie posiada. Decydując się na pompę ciepła, możemy być pewni, że pompa ciepła to:

  • łatwa i intuicyjna obsługa poprawnie zaprogramowanego urządzenia,
  • prosty i szybki montaż gruntowej pompy ciepła i powietrznej pompy ciepła, które różnią się od siebie sposobem działania,
  • wielofunkcyjność, ponieważ pompy ciepła Katowice odznaczają się tym, że mogą skutecznie chłodzić dom latem, a także efektownie grzać zimą,
  • wysoka efektywność funkcjonowania urządzenia, nawet w przypadku skrajnych temperatur,
  • pompy ciepła Katowice nie zanieczyszczają środowiska, gdyż nie generują kompletnie żadnych zanieczyszczeń,
  • zwrot kosztów inwestycji już po kilku latach użytkowania,
  • mniejsze koszty ogrzewania, wybierając pompę ciepła, możemy mieć pewność, że większość energii pobierana jest ze środowiska naturalnego, zabieg ten pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania mieszkania.

Dofinansowanie pomp ciepła

Jeżeli bardzo zależy nam na zakupieniu pompy ciepła Katowice, ale nie posiadamy wystarczających środków, możemy postarać się o program dofinansowania. W skład programu wchodzą zarówno nowe instalacje, jak i również te modernizowane. Jakich dokładnie urządzeń to dotyczy? Oczywiście pomp ciepła, solarów oraz pieców gazowych. Dobrze jest wiedzieć, że WFOŚiGW oddz. Śląsk prowadzi program „Czyste powietrze”, z którego osoby zamieszkujące Katowice również mogą korzystać. Jeżeli interesuje Cię zakup pompy ciepła, zapoznaj się z ofertą produktów na naszej stronie internetowej. W przypadku, w którym chciałbyś odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do naszego salonu.

Potrzebujesz wyceny?