fotowoltaika opole

Z roku na rok fotowoltaika na terenie Opola staje się coraz chętniej wykorzystywanym rozwiązaniem w wielu domach jednorodzinnych i gospodarstwach rolnych. W przypadku, w którym również i Ty poszukujesz sprawdzonych, solidnych paneli fotowoltaicznych, zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną przez nas ofertą.

Korzyści płynące z montażu fotowoltaiki Opole

Dużą zachętą do inwestycji w instalację fotowoltaiczną jest rządowy program „Mój Prąd”. Dzięki niemu mamy możliwość uzyskać dopłatę do instalacji PV, która wynosi nawet do 5000 złotych. Dofinansowanie ma istotny wpływ na skrócenie się okresu zwrotu poniesionych kosztów. Taki stan rzeczy przekłada się na większą opłacalność instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika Opole jest z Tobą od początku do końca. Pomagamy zarówno podczas doboru odpowiednich do Twojego domu paneli, jak i w trakcie ubiegania się o dofinansowanie.

Opole to miasto, które jest dla fotowoltaiki bardzo korzystne. Dlaczego? Ponieważ średnie roczne nasłonecznienie wynosi w tej części Polski około 1000 kWh/kWp. Dzięki temu ogniwa fotowoltaiczne mogą funkcjonować z optymalną wydajnością. Poprawnie dobrana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna pozwoli zaoszczędzić nawet do 95% dotychczasowych opłat za prąd. W ten sposób jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne budynków, na których panele słoneczne zostaną zamontowane.

Z instalacją fotowoltaiczną stajesz się odbiorcą i producentem jednocześnie

Zmniejsz swoje wydatki za prąd z fotowoltaikią Opole. Dużym atutem paneli słonecznych jest fakt, iż produkowana przez nas energia elektryczna może być na bieżąco wykorzystana lub magazynowana. Jeżeli znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz miał nadwyżkę prądu, zbędny nadmiar możesz oddać do zakładu energetycznego. W ten sposób możesz wykorzystać zebraną energię jeszcze w tym samym roku rozliczeniowym.

Fotowoltaika Opole - ekologiczne rozwiązanie

Instalując panele fotowoltaiczne, zmniejszamy emisję dwutlenku węgla, co za tym idzie, przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska. Fotowoltaika Opole to ekologiczna moc pochodzącą ze słońca, która dzięki temu, że wykorzystuje odnawialne źródła energii, nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.

Działanie paneli fotowoltaicznych

W jaki sposób funkcjonuje fotowoltaika Opole? Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne produkują energię elektryczną za pomocą odbijających się fotonów od powłoki (powłoka ta znajduje się w środku ogniwa). Następnie wytwarzany prąd stały zaczyna przepływać do inwertera, w którym to zachodzi proces przetworzenia go na prąd zmienny. Firma Vector w swojej ofercie posiada najnowocześniejsze, najskuteczniejsze rozwiązania.

Z naszą pomocą znacznie zmniejszysz wysokość swoich rachunków za prąd. Oferujemy długoletnią gwarancję na nasze wysokojakościowe panele słoneczne. Fotowoltaika Opole to niezwykle opłacalna inwestycja, która w wymiarze długoterminowym pozwala oszczędzać oraz pomaga obniżyć opłaty za energię elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Potrzebujesz wyceny?