pompy ciepła gliwice

Chciałbyś efektywnie ogrzać swój dom? Zależy Ci na wysoce bezawaryjnym i bezpiecznym dla środowiska urządzeniu? Postaw na pompy ciepła Gliwice. Pompy ciepła to rozwiązanie najwyższej branżowej półki. Dzięki temu, że zainwestujesz w ich zakup, zagwarantujesz sobie otrzymanie aż 80% energii pochodzącej prosto ze środowiska. Moc działania oraz napęd systemu pomp stosowanych w dzisiejszych czasach wymaga wykorzystania jedynie 20% energii. Oznacza to, że z 1 kWh energii elektrycznej możemy otrzymać nawet około 5 kWh energii cieplnej. Pompy ciepła Gliwice niosą ze sobą ogromne oszczędności.

Zalety pomp ciepła

Montaż pompy ciepła Gliwice to przede wszystkim:

  • wysoka efektywność funkcjonowania urządzenia, nawet jeżeli w grę wchodzą skrajne temperatury,
  • znacznie mniejsze koszty ogrzewania, w przypadku, w którym decydujemy się na pompę ciepła, możemy mieć pewność, że większość energii pobierana jest ze środowiska naturalnego, pozwala nam to na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania mieszkania,
  • zwrot kosztów zakupu pompy ciepła Gliwice już po kilku latach użytkowania,
  • prosta obsługa poprawnie zaprogramowanego urządzenia,
  • wielofunkcyjność - pompy ciepła Gliwice odznaczają się tym, że mogą skutecznie chłodzić dom latem oraz efektywnie ogrzewać mieszkanie zimą,
  • szybki i łatwy montaż gruntowej pompy ciepła i powietrznej pompy ciepła (różnią się od siebie sposobem działania),
  • pompy ciepła Gliwice nie zanieczyszczają środowiska z tego powodu, iż nie generują kompletnie żadnych zanieczyszczeń.

Czy każda pompa funkcjonuje w ten sam sposób?

Odpowiedź na to pytanie brzmi tak, gdyż pompy ciepła Gliwice pobierają ciepło z zewnątrz, jednak sprawa wygląda nieco inaczej w sposobie pozyskiwania tego ciepła. Istnieje możliwość, że urządzenie może być wyposażone w odpowiedni mechanizm bądź czynnik roboczy. Na rynku najpopularniejsze są trzy rodzaje pomp ciepła, pompy pobierające ciepło z wody, powietrza lub gruntu.

Dofinansowanie

Na terenie województwa śląskiego funkcjonuje program dofinansowania, który dotyczy zarówno nowych, jak i modernizowanych instalacji. Program obejmuje dofinansowanie urządzeń takich jak: piece gazowe, solary oraz oczywiście pompy ciepła. Produkty będące w naszej ofercie spełniają wszystkie kryteria programu dofinansowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła Gliwice.

Potrzebujesz wyceny?