fotowoltaika katowice

Instalacje fotowoltaiczne to coraz popularniejsze rozwiązanie na pozyskiwanie energii w Polsce. Przez wielu energia ta określana jest mianem zielonej, ponieważ pozyskiwanie jej nie ma dewastującego wpływu na środowisko naturalne. Fotowoltaika Katowice to sposób na poczynienie znacznych oszczędności. Oferujemy profesjonalny montaż wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych, pomoc przy ubieganiu się o dotację oraz kompleksowe doradztwo.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Katowicach

Osoby zamieszkujące Katowice oraz inne miejscowości województwa śląskiego, które będą chciały zainwestować w energię fotowoltaiczną, mogą odebrać do 5000 zł dopłaty do instalacji PV. Jest to możliwe dzięki rządowemu programowi „Mój Prąd”. Ciekawą rzeczą jest fakt, iż dofinansowanie przysługuje również na gotową już instalację fotowoltaiczną. Takie rozwiązanie sprawia, że poniesione na początku wydatki zwracają się jeszcze szybciej.

Panele słoneczne to dobra inwestycja zwłaszcza dla osób, które chcą efektywnie wykorzystywać zieloną energię do zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego swojego domu bądź gospodarstwa rolnego. Z racji, iż średnie roczne nasłonecznienie w Katowicach i najbliższej okolicy wynosi powyżej 1080 kWh/kWp oznacza to, że dla mieszkańców tej miejscowości zakup fotowoltaiki jest wyjątkowo korzystną opcją.

Fotowoltaika Katowice - doświadczeni eksperci

Firma Vector specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach dla fotowoltaiki. Staramy się zawsze opracowywać indywidualne projekty dla naszych Klientów, biorąc pod uwagę ich oczekiwania i wymagania. W oparciu o realne warunki nasłonecznienia i warunki terenowe, które panują w miejscu inwestycji, dostosowujemy naszą ofertę tak, aby oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne poprawnie spełniały swoje zadanie.

Doświadczenie i wiedza naszej ekipy zajmującej się montażem gwarantuje trwałość i niezawodność zakupionych u nas instalacji fotowoltaicznych. Produkty, które znajdują się w naszej ofercie to urządzenia renomowanych światowych marek. Masz już dość wysokich rachunków za prąd? Chcesz przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego? Fotowoltaika Katowice to produkt dla Ciebie.

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę Katowice?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, z czym tak naprawdę wiąże się posiadanie fotowoltaiki Katowice. Instalacje fotowoltaiczne wykorzystują darmową energię promieniowania słonecznego. W połączeniu z poprawnie dobranym projektem i właściwym montażem do opłaty pozostaną jedynie koszty stałe. Produkowana przez nas energia zużywana jest na bieżąco. W przypadku, w którym będziemy mieć nadwyżkę prądu, nadmiar możemy oddać do sieci energetycznej. Dzięki temu sieć energetyczna pełni również funkcję magazynu energii.

Fotowoltaika Katowice poza oczywistymi korzyściami finansowymi, to również system, który funkcjonuje na podstawie odnawialnych źródeł energii. Nie zanieczyszcza środowiska naturalnego i maksymalnie wykorzystuje energię słoneczną. Zapraszamy to zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaiki Katowice.

Potrzebujesz wyceny?