fotowoltaika gliwice

Instalacja wysokojakościowych paneli fotowoltaicznych to skuteczny sposób na zmniejszenie kosztów rachunków za prąd. Poza tym dzięki temu możemy uniezależnić się od podwyżek cen energii, a także przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska. Fotowoltaika Gliwice oferuje profesjonalny montaż najwyższej jakości systemów fotowoltaicznych oraz kompleksowe doradztwo.

Czy wiedziałeś, że właściwie dobrane ogniwa fotowoltaiczne są w stanie całkowicie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu, firmy lub gospodarstwa rolnego? Dzięki panelom słonecznym koszt energii elektrycznej można zmniejszyć nawet o 95% w skali roku. Gliwice pod względem fotowoltaiki znajdują się w atrakcyjnej części Polski. Dlaczego? Ponieważ średni roczny poziom nasłonecznienia wynosi tam około 1000 kWh/kWp.

Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych

W skład naszych usług wchodzi montaż instalacji fotowoltaicznej oraz pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie fotowoltaiki. Każdy mieszkaniec Gliwic, który zainwestuje w energię fotowoltaiczną, może uzyskać dofinansowanie instalacji PV. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki rządowemu programowi „Mój Prąd”. Kwota, jaką można uzyskać, wynosi 5000 zł. W ten sposób mamy możliwość zwiększyć opłacalność instalacji fotowoltaicznej oraz przyczynić się do szybszego zwrotu poniesionych na początku kosztów.

Fotowoltaika Gliwice - zalety

Fotowoltaika Gliwice to nie tylko najnowocześniejsze rozwiązania, to także dostęp do wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół to załoga ekspertów, którzy są w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie z zakresu fotowoltaiki Gliwice.

Wykorzystując ekologiczną moc płynącą ze słońca, przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska oraz do zmniejszenia się emisji dwutlenku węgla. Instalując panele fotowoltaiczne, nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego.

Łatwa konserwacja instalacji fotowoltaicznej to kolejna zaleta tego urządzenia. Z racji, iż panele słoneczne oferowane przez naszą firmę nie posiadają ruchomych części (które zawsze są bardziej narażone na uszkodzenia niż części statyczne) ich konserwacja nie wymaga oliwienia ani wymiany części, które się zużyły na nowe. Panele fotowoltaiczne są łatwe zarówno do instalacji, jak i do deinstalacji, pozwala na to między innymi ich modułowa budowa.

Zdaj się na profesjonalną firmę i wybierz fotowoltaikę Gliwice

Jak przebiega proces zakupu fotowoltaiki w firmie Vector? Na podstawie zbieranych na początku danych, przygotowujemy dla Ciebie indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i wymagań. Po przedstawieniu Ci najkorzystniejszej opcji i zajmujemy się bezpiecznym dostarczeniem paneli fotowoltaicznych na miejsce. Następnie nasza ekipa szybko i sprawnie przystępuje do montażu i uruchomienia instalacji fotowoltaicznej.

Oferując naszym Klientom tylko i wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania zyskujemy coraz większą liczbę kupujących, którzy zdecydowali się skorzystać z usług naszej firmy. Dołącz do nich i już teraz zapoznaj się z przedstawioną przez nas ofertą fotowoltaiki Gliwice.

Potrzebujesz wyceny?