Rekuperacja, pompa ciepła i kominek - Kompleksowa usługa

Rekuperacja, pompa ciepła i kominek - Kompleksowa usługa

Rekuperacja, pompa ciepła i kominek - Kompleksowe Rozwiązanie Dla Twojego Domu

Dla osób planujących budowę nowego domu, prezentujemy kompleksowe rozwiązania, które zaspokoją wszystkie potrzeby związane z ogrzewaniem, wentylacją i estetyką, gwarantując komfortowe warunki życia w wymarzonym domu.

Gwarancja Komfortu i Efektywności – Przykładowa konfiguracja

1. Kominek DEFRO HOME INTRA SM BP G: Kominek z bocznym przeszkleniem wpisujący się w nowoczesną stylistykę. Doskonale pasuje do otwartych pomieszczeń, w których łączone są różne przestrzenie. Sprawdzi się podczas palenia rekreacyjnego i z powodzeniem ogrzeje cały dom.

2. Pompa Ciepła MAXA i-32V5 6 KA: Dzięki zaawansowanej technologii, pompa ciepła MAXA zapewnia wydajne ogrzewanie i chłodzenie, przyczyniając się do oszczędności energii i redukcji rachunków.

3. Centrala Wentylacyjna DEFRO DRX 400 H: System rekuperacji DRX H zapewnia świeże i czyste powietrze w całym domu, odzyskując ciepło z wykorzystywanego powietrza i redukując straty energii.

Korzyści dla Klienta

- Komfort cieplny i estetyka dzięki kominkowi.
- Oszczędności na rachunkach dzięki wydajności i efektywności pompy ciepła.
- Lepsza jakość powietrza w domu dzięki systemowi rekuperacji DEFRO H.

Dostosowanie do Indywidualnych Potrzeb

Jesteśmy gotowi dostosować każdą ofertę indywidualnie, aby spełnić potrzeby naszych klientów. Oferujemy możliwość spersonalizowania wyboru spośród różnych modeli kominków, pomp ciepła i systemów rekuperacji, zgodnie z preferencjami dotyczącymi mocy, funkcji i estetyki.
Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania więcej informacji lub konsultacji dotyczącej naszych kompleksowych rozwiązań domowych.